Program leden - červen 2020

Program leden - červen 2020

Od ledna do června 2020 pro Vás nabízíme tyto aktivity:

HRÁTKY S VIKÝRKEM PRO MIMINKA

- Pro děti ve věku 0 - 12 měsíců a jejich maminky (tatínky, babičky apod.). Povídání, herna plná hraček, cvičení, zpívání, sdílení atd. Odreagování maminek a nové zážitky pro miminka.

- Pondělí 09:00 - 11:00, lektorka Mgr. Aneta Riedlová

- Čtvrtek 09:00 - 11:00 lektorka Tereza Nétková

VOLNÁ HERNA

- Pro děti a rodiče, který si chtějí hrát, dovádět, malovat, zpívat apod., možnost přijít do herny a užít si to po svém.

- Pondělí 15:00 - 17:00, lektorka Marcela Lašáková

KOČÁRKOVÁNÍ S VIKÝRKEM

- Kroužek pro maminky s dětmi v kočárku. Cvičení pro maminky s kočárkem. Spojte příjemné s užitečným. Spojte uspávání Vašeho drobečka se cvičením s námi.

- Úterý 10:00 - 11:00, lektorka Lucie Bartlová

ANGLIČTINA PRO NEJMENŠÍ 

- Pro děti od 3 do 5 let. Děti se s angličtinou seznámí formou písniček, říkanek, obrázků, her, slov a později i jednoduchých vět. Kroužek je rozdělen podle ročních období tématicky a společně se naučíme pozdravy, poděkování, počítání, barvy a třeba i části lidského těla. Lektorka mluví v hodině převážně anglicky.

- Úterý 17:30 - 18:30, lektorka Lenka Feltlová

HRÁTKY S VIKÝRKEM PRO MENŠÍ DĚTI

- Pro děti přibližně od 1 do 2 let. Děti v bohatém programu čeká spousta říkanek, prstíkové říkanky, pohybové aktivity, hry, něžná náruč maminek, cvičení na velkých míčích a herna plná hraček. Maminky se odreagují, popovídají si a užijí si chvíle klidu.

- Středa 09:00 - 11:00, lektorka Bc. Veronika Maitnerová

VAŘENÍ DĚTÍ (bez rodičů)

- Pro děti od 4 do 7 let. Děti se naučí připravit si několik sezónních receptů - např. pomazánky, saláty, polévku, hlavní jídla. Naučí se rozeznávat bylinky, ovoce, zeleninu apod. Děti se podílí na výběru jídel a je brán zřetel na zdravé stravování.

- Čtvrtek 16:30 - 18:30, lektorka Šárka Veselovská

HRÁTKY S VIKÝRKEM PRO VĚTŠÍ DĚTI

- Pro děti od 2 do 4 let. Pro děti i rodiče je připraven zajímavý program. Společně si hrajeme, učíme se pohybové říkanky, zpíváme, cvičíme, tančíme apod. Povídáme si o zvířátkách a ročních obdobích. Učíme se poznávat barvy, tvary, kytičky, atd.

- Pátek 09:00 - 11:00, lektorka Marie Kozubová


Všechny kroužky probíhají v sídle RC Vikýrek (Sportovní 273, Vikýřovice)
Na všechny kroužky se prosím přihlašujte předem ZDE v sekci "pravidelné akce".