Akce pro veřejnost

PŘIJĎTE ZA NÁMI NA TYTO AKCE PRO VEŘEJNOST:

Podzimní bazárek 29.8.2020

 

Závody kočárků 6.9.2020

 

 

PROBĚHLÉ AKCE V MINULÝCH MĚSÍCÍCH:

Předvánoční pozastavení s pohádkou plné známých písniček a koled.

Ani ve Vikýrku nechyběla Mikulášská nadílka,ale tentokrát jsme čerty nechali v pekle a pro nejmenší děti k nám zavítal jen Mikuláš s anděli.  Odpoledne plné tanečků,písniček a básniček si užily nejen děti,ale i rodiče.

26.11.2019 do Šumperka opět zavítala specialistka na zdravotní prevenci a výživu PharmDr.Margit Slimáková.  Kavárna Lalala praskala ve švech a již nyní pracujeme na vhodném termínu další přednášky s p.Slimákovou.

 

Na podzimní Dráčkově cestě si rodiče s dětmi  prošli kousek stezky od Sanatorky na Nové Domky, při které plnili úkoly a na závěr cesty si vyrobili papírového draka z dárkové tašky. Sice nám moc nefoukalo,ale všichni jsme si odpoledne náležitě užili.

V sobotu 21.9. proběhl VeleTrh Zábavy v Sadech 1. máje v Šumperku. Akce se moc povedla, na fotky z akce se můžete podívat na našich Facebook stránkách.

 

Děti i rodiče si užili báječné odpoledne plné zábavy, radosti a her. Připravena byla soutěžní klání pro rodiny, aktivty pro děti - jízda na koních, tetování, kolotoče, malování na trička, malování na obličej apod. Vystoupení: SK - D.V. Šumperk, kočárkování, výcvik psů atd.

Kočárkování - akce pro děti, rodiče, rodiny a všechny, kdo se chtějí dobře bavit.

 

Pravidelně 4x do roka pořádáme tzv Bazárky. Myslíme nejen na naše děti, ale i na naši Zemi. Proč zbytečně kupovat nové a nové oblečení, hračky a dětské potřeby? Když většina z nich po jednom dítěti vypadá jako nová. Snažíme se recyklovat a také šetřit naši peněženku. Můžete se zúčastnit jako prodávající a prodat to, co po dětech máte doma a již nenajde uplatnění. Jako prodávájící je třeba si předem rezervovat místo.

Pokud se chcete účastnit jen jako kupující, stačí přijít a nakupovat. Těšíme se na viděnou na dalším Bazárku, na který Vás upozorníme v Aktualitách a v Rezervacích.