AKTUALITY

Letní bazárek 6.6.2020

V náhradní termínu vám přinášíme Letní bazárek. Vzhledem k současné situaci budeme muset dodržovat nařízené omezení a to 2 metrové rozestupy, NUTNÁ rouška nebo jiná ochrana úst a nosu, doporučujeme návštěvu bazárku bez dětí. I tak si snad z nabídky bazárku vyberete výbavu na letní dovolenou.

Přečíst více

Frozen II 17.8-21.8.2020

I v létě se dá užít spousty legrace s Elzou, Annou, Kristoffem, Svenem a Olafem

Přečíst více

Putování s písničkou 10.8-14.8.2020

Pokud máte doma milovníka hudebních nástrojů, ale zároveň rádo dovádí venku. Tento tábor je ta ideální volba.

Přečíst více

Cesta kolem světa 20.7.-24.7.2020

Vydejte se s námi poznávat na cestu kolem světa. Během týdne poznáme nejrůznější národy jejich zvyky obyčeje, přírodu i památky.

Přečíst více

Za poznáním lesních zvířat 13.7.-17.7.2020

Naše lesy, pole i louky v sobě skrývají spousty tajemství. Pojďme je společně objevovat a poznávat život zvířat v lese.

Přečíst více

Cesta za písmenkem II 7.7-10.7.2020

Pokud máte doma zvídavého čtenáře nebo nadšence do hádanek, tvoření či luštění.Tento tábor je pro něj jako dělaný.

Přečíst více

Přednáška p. Herman

Milí zájemci o přednášku p.Hermana, která se měla uskutečnit ve středu 22.4.2020. Množí se nám tu dotazy jestli vůbec přednáška proběhne. My se snažíme udělat vše proto, aby se přednáška uskutečnila, ale i kalendář p. Hermana není nafukovaci a i vzhledem k situaci, která panuje nevíme co a jak bude. Takže jakmile budeme znát náhradní termín včas o tom budeme informovat a všechny zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti. Děkujeme za pochopení.

Přečíst více

Závody kočárků 6.9.2020

Celorepubliková charitativní akce, ve které se spoji dobré s užitečným. Vikýrek se již po 3 zapojí do Závodů kočárku a i tentokrát pomůžeme tam, kde je to hodne třeba . Postupně budeme informace aktualizovat. A představíme i holčičku, které letošní výnos z akce poputuje.

Přečíst více

Pravidelný program pro děti a rodiče leden-červen 2020

Máte chuť potkat se s dalšími maminkami (rodiči) a jejich dětmi? Chcete sebe i své dítě smysluplně zabavit? Odpočinout si, odreagovat se a načerpat novou energii? Vyberte si program, který Vás nejvíce zaujme a rezervujte si své místo. Můžete přijít s dítětem třeba na Hrátky, Kočárkování, Angličtinu, Vaření apod.

Přečíst více

Pravidelný program pro děti a rodiče leden-červen 2020

Máte chuť potkat se s dalšími maminkami (rodiči) a jejich dětmi? Chcete sebe i své dítě smysluplně zabavit? Odpočinout si, odreagovat se a načerpat novou energii? Vyberte si program, který Vás nejvíce zaujme a rezervujte si své místo. Můžete přijít s dítětem třeba na Hrátky, Kočárkování, Angličtinu,Vaření apod.

Přečíst více